برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت حمل‌ و‌ نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی موادمعدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) برای عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۱ مورخ شنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور ۷۹ درصد سهام‌داران در محل استان کرمان، شهرستان سیرجان، بلوار نماز، جنب مرکز ام‌آرآی حکیم، سالن همایش‌های غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان برگزار گردید. 

در ابتدای این جلسه، مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس نجمی‌نوری توضیحاتی را در خصوص شاخص‌های عملکرد شرکت در سال مالی گذشته و برنامه‌های آتی شرکت ارائه نمودند که مهمترین محورهای آن عبارت بودند از:

– میزان سود خالص شرکت به مبلغ ۶.۷۱۹.۴۱۳ میلیون ریال که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۸۹ درصدی را به ثبت رسانده است. 

– افزایش ۱۵۱.۷ درصدی قیمت هر سهم نسبت به قیمت عرضه اولیه (تا تاریخ ۱۴۰۲.۰۳.۲۳) 

– تبدیل شدن به دومین شرکت حمل و نقل کشور به لحاظ ارزش دارایی‌ها به مبلغ ۶۶.۴۲۲.۴ میلیارد ریال (در گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات فرابورس ایران) تا تاریخ ۱۴۰۲.۰۳.۲٣

– گسترش حمل‌و‌نقل در حوزه‌های مختلف اعم از حمل و بارگیری محصولات داخل مجموعه گل‌گهر، حمل بار بصورت ریلی و حمل و نقل سبک.

– افزایش میزان قراردادهای منعقد شده نسبت به مدت مشابه در سال گذشته. 

– اورهال و آماده به‌کاری ۲ دستگاه لکوموتیو GM و DF8BI پس از سه سال توقف و ورود به خطوط ریلی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران.

مهندس نجمی نوری در پایان اشاره نمودند باتوجه به برنامه‌های آتی، گسترش حمل و نقل و پروژه‌های پیش‌رو و همچنین افزایش سرمایه، شرکت گهر ترابر به رشد قابل توجه و پایداری در صنعت حمل و نقل کشور خواهد رسید.

پس از صحبت‌های مدیر عامل و قرائت گزارش مقبول نسبت به عملکرد شرکت توسط بازرس و حسابرس قانونی شرکت، مجمع نسبت به دستورات جلسه تصمیمات مقتضی را اتخاذ نمود.

همچنین مجمع در خصوص تقسیم سود، پس از رای‌گیری از سهامداران با تقسیم سود ١.٠٠٠ ریالی به ازای هر سهم موافقت بعمل آورد.

این پست را به اشتراک بگذارید:

اخبار مرتبط :